"Kancelaria adwokacka"

Od początku istnienia Kancelarii celem wspólników było stworzenie na rynku lokalnym wszechstronnej firmy prawniczej zdolnej do świadczenia firmom i przedsiębiorcom profesjonalnej pomocy prawnej w zakresie szeroko rozumianego prawa gospodarczego. Poprzez udział w realizacji szeregu znaczących projektów o zasięgu ogólnopolskim wspólnicy i współpracownicy Kancelarii nabyli doświadczenia niezbędnego do oferowania usług prawniczych o najwyższej jakości.

W ciągu naszego życia dojść może do wielu sytuacji, w których koniecznie będziemy potrzebowali sprawdzonej i fachowej pomocy prawnej.

Spotkanie z suchymi przepisami polskiego prawa dla wielu osób może okazać się ciężkim przeżyciem, dlatego warto skorzystać z wiedzy osób, które się na tym znają. Adwokat w Wałczu zapewnia kompleksową obsługę w wielu dziedzinach, w których będziecie Państwo potrzebowali pomocy.

Nasza kancelaria może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem, które wykorzystujemy do spełniania wszelkich oczekiwań naszych Klientów. Specjalizujemy się w wielu dziedzinach, dzięki czemu jesteśmy w stanie pomóc Państwu na mnóstwo różnych sposobów.

Istotne sprawy karne

Kancelaria adwokacka zapewnia między innymi skuteczne reprezentowanie stron w postępowaniach karnych, wśród których największy nacisk kładziemy na kwestie rodzinne, narkotykowe, gospodarcze, a także związane z bezpieczeństwem w komunikacji.

Zdajemy sobie również sprawę z tego, jak wiele jest spraw związanych z niesłusznym, bezpodstawnym zatrzymaniem i aresztowaniem przez organy ścigania. Adwokat w Złotowie pozwoli Państwu skuteczniej starać się o odszkodowania za tego typu niesprawiedliwe sankcje. Oferujemy również przedstawicielstwo oskarżycieli w ramach procesów o zniesławienie, znieważenie bądź naruszenie nietykalności cielesnej.

Sprawy natury cywilnej

Rozumiemy także, jak ciężką sytuację przeżywają skazani w procesach karnych, a także ich rodziny, które muszą zmagać się z brakiem bliskiej im osoby. Dlatego też prawnik jest w stanie pomóc Państwu w sprawach związanych z zawieszeniem kary bądź jej przedwczesnym zakończeniem. Gwarantujemy dopełnienia wszelkich możliwych formalności, które mogą pozwolić na pozytywne zakończenie sprawy.

Nasza kancelaria oferuje również szeroki zakres usług dotykających zagadnień związanych z niezwykle rozbudowanym prawem cywilnym. Radca prawny pomoże Państwu przede wszystkim prawidłowo sporządzić różnego rodzaju pisma procesowe, dzięki czemu wszelkie formalności zostaną spełnione. Oferujemy również reprezentowanie naszych Klientów w postępowaniach sądowych z tego zakresu.

Istotną rolę odgrywają przede wszystkim różnego rodzaju sprawy rodzinne, związane miedzy innymi z alimentami, rozwodem czy opieką nad dziećmi. Ponadto gwarantujemy pomoc z zakresu spraw spadkowych, odszkodowawczych, a także własności i praw rzeczowych.

W ten sposób skompletowana oferta pozwoli Państwu zyskać fachową i sprawdzoną pomoc w wielu sprawach związanych z polskim prawem.

Kancelaria Adwokacka Piotra Waśko prowadzi sprawy klientów z Piły, Walcza, Złotowa, Chodzieży, Ujścia i innych miejscowości w Wielkopolsce.

Fotografie:

usługi prawnicze

kancelaria

radca prawny