"Kancelaria adwokacka"

Od początku istnienia Kancelarii celem wspólników było stworzenie na rynku lokalnym wszechstronnej firmy prawniczej zdolnej do świadczenia firmom i przedsiębiorcom profesjonalnej pomocy prawnej w zakresie szeroko rozumianego prawa gospodarczego. Poprzez udział w realizacji szeregu znaczących projektów o zasięgu ogólnopolskim wspólnicy i współpracownicy Kancelarii nabyli doświadczenia niezbędnego do oferowania usług prawniczych o najwyższej jakości.

Zakup mebli drewnianych oraz z surowców ekologicznych to działanie, które pozytywnie wpływa na środowisko i konsumenci wybierający takie umeblowanie są grupą zdecydowanie świadomą takiej decyzji.

Jednak niewielu klientów zdaje sobie sprawę z tego, że ekologiczne meble to zdrowie nie tylko dla środowiska naturalnego, ale też dla nich samych.

SUROWCE, Z KTÓRYCH POWSTAJĄ MEBLE EKOLOGICZNE
Ekologiczne meble powstają nie tylko ze specjalnego drewna. Do ich produkcji używa się także takich surowców, jak wiklina, bambus czy przetworzone surowce wtórne (w produkcji kreatywnie wyglądających, ciekawych sprzętów domowego użytku z tego ostatniego materiału przoduje Ikea). Są to materiały nie tylko trwałe, ale również bezpieczne dla zdrowia człowieka: w przeciwieństwie do sztucznych materiałów często produkowanych z niebezpiecznych dla zdrowia składników, np. klejone przy pomocy formaldehydu. Wyposażenie wnętrza meble ekologiczne zapewni 100% zdrowia także dzieciom i zwierzętom przebywającym w domu. Każdy ekologiczny mebel lub zestaw mebli posiada specjalne oznaczenia zapewniające o miejscu i surowcach produkcji.

NIEPOWTARZALNA ATMOSFERA I WYSOKA JAKOŚĆ NA LATA
Ekologiczne meble to również meble nietuzinkowe: kupując taki mebel możemy być pewni, że stworzy unikalny klimat wnętrza, a ponieważ jest wykonany z materiałów dobrych jakościowo, nie tylko będzie doskonale i uniwersalnie wyglądał, ale również posłuży na całe lata bez konieczności wydawania pieniędzy na niepotrzebne naprawy. Oryginalny design takich mebli sprawia, że nawet najbardziej wybredny koneser wnętrz jest w stanie urządzić z ich pomocą idealne pomieszczenie, w którym poczuje się dobrze.

Fotografie:

dom

ogród

dekoracja wnętrz