"Kancelaria adwokacka"

Od początku istnienia Kancelarii celem wspólników było stworzenie na rynku lokalnym wszechstronnej firmy prawniczej zdolnej do świadczenia firmom i przedsiębiorcom profesjonalnej pomocy prawnej w zakresie szeroko rozumianego prawa gospodarczego. Poprzez udział w realizacji szeregu znaczących projektów o zasięgu ogólnopolskim wspólnicy i współpracownicy Kancelarii nabyli doświadczenia niezbędnego do oferowania usług prawniczych o najwyższej jakości.

Materace gabionowe to szczególna odmiana koszy.

Materace gabionowe wykonane są z heksagonalnej siatki stalowej. Materace gabionowe posiadają przegrody ze stalowej siatki drucianej - druty łączone są poprzez skręcanie. Materace gabionowe charakteryzują się małą wysokością w stosunku do wymiarów w planie. Materace gabionowe to konstrukcje siatkowe o wysokości nie wyższej niż 30 cm. Konstrukcje wyższe to kosze, a nie materace gabionowe.
Materace gabionowe mogą posiadać różne powłoki antykorozyjne, a także różnego rodzaju powłoki PCV w kilku kolorach, które również zapobiegają rdzewieniu. Materace gabionowe produkowane są w różnych rozmiarach - tak aby dostosować je do wymogów projektów budowlanych. Dzięki niedużej wysokości materace gabionowe mają dużą elastyczność, co umożliwia ich wykorzystywanie w budowlach narażonych na działanie wody. Materace gabionowe są trwałe i nie deformują się łatwo, dzięki temu są szeroko wykorzystywane w budownictwie. Materace gabionowe stosowane są w infrastrukturze drogowej, hydrotechnicznej oraz kolejowej. Materace gabionowe wykorzystuje się przy budowaniu piętrowych konstrukcji oporowych a także umocnieniach przeciwko erozji dna i brzegów zbiorników wodnych.

Materace gabionowe mogą także stanowić czasowe konstrukcje przeciwpowodziowe - podwyższają lub wzmacniają wały przeciwpowodziowe. Materace gabionowe mogą podtrzymywać lub częściowo, a nawet całkowicie zastępować budowle ziemne. Materace gabionowe umacniają brzegi zbiorników wodnych, albo obiektów, które do tych zbiorników przylegają. Materace gabionowe mogą też wzmacniać podpory mostowe lub inne obiekty komunikacyjne.  
Materace gabionowe są także wykorzystywane przy projektowaniu małej architektury, a także do budowy ścian wolnostojących, różnego rodzaju ekranów oraz przegród. Materace gabionowe zgrzewane dostarczane są na miejsce przeznaczenia złożone a montuje się już bezpośrednio w miejscu docelowym. Następnie materace gabionowe są wypełniane odpowiednim materiałem, na przykład kamiennym lub innym kruszywem.

Fotografie:

materace gabionowe