"Kancelaria adwokacka"

Od początku istnienia Kancelarii celem wspólników było stworzenie na rynku lokalnym wszechstronnej firmy prawniczej zdolnej do świadczenia firmom i przedsiębiorcom profesjonalnej pomocy prawnej w zakresie szeroko rozumianego prawa gospodarczego. Poprzez udział w realizacji szeregu znaczących projektów o zasięgu ogólnopolskim wspólnicy i współpracownicy Kancelarii nabyli doświadczenia niezbędnego do oferowania usług prawniczych o najwyższej jakości.

Odwiecznym pytaniem każdego maturzysty pozostaje "co dalej po liceum"? Czy wybrać się na studia? Czy może ruszyć do pracy zawodowej? A może zrobić sobie rok przerwy, żeby stwierdzić, czego tak naprawdę potrzebujemy? Jest jednak zupełnie inne rozwiązanie, wciąż jeszcze niedoceniane.

Szkoły dla dorosłych są odpowiedzią na właściwie wszystkie wątpliwości abiturientów szkół średnich. 
Więcej informacji znajdziesz na tej stronie www

Przecież po trzech latach liceum bardzo ciężko stwierdzić, co chcielibyśmy w swoim życiu robić dalej! Studium policealne dla dorosłych pozwala bez problemu znaleźć rzeczywiste wykształcenie, gdzie nabędziemy praktycznych umiejętności: możemy zostać technikiem farmacji (lub upewnić się, że farmacja jako studia to nasze przeznaczenie), technikiem dentystycznym (jak wygląda praca stomatologa naprawdę - nie tylko w naszych wyobrażeniach). Przykładem takiego rodzaju placówki jest szkoła policealna we Wrocławiu. Szeroki wachlarz możliwości jaki oferuje swoim uczniom, pozwala dla każdego znaleźć coś odpowiedniego.

Uczniowie szkoły dla dorosłych nie mają poczucia straconego czasu, który tak często pojawia się po rozpoczęciu studiów, gdy okazuje się, iż nie jest to nasz wymarzony kierunek. Wszystko dlatego, że konkretne umiejętności przekładają się na rzeczywisty zarobek. Studium policealne dla dorosłych to nie jest żadnego rodzaju przechowalnia maturzystów. Jest to w pełni i dobrze zapełniony czas, pełen nauki i możliwości zdobycia doświadczeń. 
A co z wykładowcami?
Niech szkoła policealna we Wrocławiu posłuży nam za dalszy przykład: wśród kadry znajdziemy prawdziwych specjalistów chętnych podzielić się swoją wiedzą. Znajdą nie tylko czas, ale i odpowiednią metodę i sposób, by każdy z nowych adeptów odnalazł się na rynku pracy.

Fotografie:

szkoły dla dorosłych

szkoła policealna we Wrocławiu

studium policealne dla dorosłych